Hakkımızda

Hakkımızda

1980 Yılında kurulan Şahin Rent A Car & Filo Kiralama, Türkiye’nin en seçkin araç kiralama firmalarından bir tanesidir. Müşterilerimize Türkiye genelinde yaklaşık 8 lokasyon ve yüzlerce araç sağlıyoruz. Herhangi bir araç üreticisine bağlı olmadığımız için, müşterilerimize özel çeşitli araç markaları ve modelleri sunabiliyoruz.

Araçlarımızın yaşlanmasına izin vermek yerine, en popüler binek araçlarımızı da birkaç yılda bir değiştirerek müşterilerimize yeni ve popüler araçlar sunmaya devam ediyoruz.

Kullanılan araçlarımızın tamamı periyodik bakım zamanlarında kontrolden geçirilerek müşterilerimize teslim edilir. Bu sayede Şahin Rent A Car & Filo Kiralama olarak müşterilerimizin her zaman konforunu sağlamaya devam edebiliyoruz.

Şahin Rent A Car & Filo kiralama olarak müşterilerimize birçok avantaj sunuyoruz ve deneyimlerimize dayanarak “En İyi Seçeneğiniz” olduğumuzu düşünüyoruz. Siz değerli müşterilerimizin hak ettiği şekilde birinci sınıf hizmet vermeye çalışıyoruz. Kiralamak istediğiniz tüm araçlarımızı istediğiniz yere teslim ediyor ve Havaalanı veya Otel fark etmeksizin aracınızı teslim ediyoruz.

Şahin Rent A Car & Filo kiralama olarak firmamız memnuniyetiniz için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Çorum ve çevre illerde hizmet veren firmamız, size yardımcı olmak için çalışıyor. Herhangi bir sorunuz veya detaylı bilgi almak istediğiniz bir konu varsa müşteri danışma hattımızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.